Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium



Főoldal - Izsák-verseny - Az előző évek versenyeredményei

Az Izsák-versenyek eredményei

2017
Az 1. kategóriában (23 fő)
1. helyezett: Zsigri Bálint, Szent István Gimnázium (Budapest)
2. helyezett: Busa Máté, Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
3. helyezett: Schifferer András, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
A 2. kategóriában (10 fő)
1. helyezett: Matyasi Lilla Nóra, Szent István Gimnázium (Budapest)
Különdíjak
matematikából: Pituk Gábor, Lovassy László Gimnázium (Veszprém)
fizikából: Krasznai Anna, Vajda János Gimnázium (Keszthely)
programozásból: Horváth Botond István, Révai Miklós Gimnázium (Győr)
alkalmazásból: Pelles Dorottya, Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnáziuma (Pécs)
  részletes eredmények

2016
Az 1. kategóriában (31 fő)

1. helyezett: Tóth Viktor, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
2. helyezett: Radnai Bálint, Lovassy László Gimnázium (Veszprém)
3. helyezett: Szemerédi Levente, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
A 2. kategóriában (14 fő)
1. helyezett: Benkő Glória, Földes Ferenc Gimnázium (Miskolc)
Különdíjak
matematikából: Borbényi Márton, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
fizikából: Kovács Péter Tamás, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
programozásból: Marozsák Tóbiás, Óbudai Árpád Gimnázium (Budapest)
programozásból: Busa Máté, Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
alkalmazásból: Bodnár Anna, Szent István Gimnázium (Budapest)
     részletes eredmények

2015
Az 1. kategóriában (22 fő)
1. helyezett: Borbényi Márton, Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
2. helyezett: Kovács Péter Tamás, Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
3. helyezett: Zalavári Márton, Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
A 2. kategóriában (12 fő)
1. helyezett: Jakó Fanni, Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Különdíjak
Matematikából: Tóth Viktor, Táncsics Mihály Gimnázium (Kaposvár)
Fizikából: Szántó Benedek, Vajda János Gimnázium (Keszthely)
Programozásból: Erdős Márton, Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Alkalmazásból Nagy Fanni Dorottya, Révai Miklós Gimnázium (Győr)
     részletes eredmények

2014
Az 1. kategóriában (22 fő)
1. helyezett: Di Giovanni Márk, Révai Miklós Gimnázium (Győr)
2. helyezett: Susits Mátyás, Szent István Gimnázium (Budapest)
3. helyezett: Zalavári Márton, Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
A 2. kategóriában (9 fő)
1. helyezett: Szabó Tímea, Zrínyi Miklós Gimnázium (Zalaegerszeg)
Különdíjak
Matematikából: Lakatos Dániel, Teleki Blanka Gimnázium (Székesfehérvár)
Fizikából: Tóth Marcell, Radnóti Miklós Gimnázium (Budapest)
Programozásból: Erdős Márton, Batthyány Lajos Gimnázium (Nagykanizsa)
Alkalmazásból Tóth-Lakits Dalma, Vajda János Gimnázium (Keszthely)
     részletes eredmények

2013
A HAGYOMÁNYOS versenyben
1. helyezett: Di Giovanni Márk (Révai Miklós Gimnázium, Győr)
2. helyezett: Porgányi Márk (Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa)
3. helyezett: Tegzes Tamás (Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest)
A RENDHAGYÓ versenyben
1. helyezett: Szabó Tímea (Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg)
Különdíjak
Matematikából: Fonyó Viktória (Vajda János Gimnázium, Keszthely)
Fizikából: Genda Attila (Teleki Blanka Gimnázium, Székesfehérvár)
Programozásból: Susits Mátyás (Szent István Gimnázium, Budapest)
Alkalmazásból: Mózner Orsolya (Teleki Blanka Gimnázium, Székesfehérvár)
     részletes eredmények

2012
1. helyezett: Tóth Csaba (Szent István Gimnázium, Budapest)
2. helyezett: Szarka Gábor (Szent István Gimnázium, Budapest)
3. helyezett: Gáspár Vilmos (Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg)
Különdíjak

Matematikából: Bingler Arnold (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár)
Fizikából: Kollarics Sándor (Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg)
Számítástechnikából: Péterffy Gábor (Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma, Pécs)
     részletes eredmények

2011
1. helyezett: Mihálykó András (Lovassy László Gimnázium, Veszprém)
2. helyezett: Erdős Gergely (Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa)
3. helyezett: Abonyi József (Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa)
Különdíjak
Matematikából: Strenner Péter (Teleki Blanka Gimnázium, Székesfehérvár)
Fizikából: Gál Szabolcs (Szent István Gimnázium, Budapest)
Számítástechnikából: Takács Péter (Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg)
     részletes eredmények

2010
1. helyezett: Havlik Tamás (Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg)
2. helyezett: Marussy Kristóf (Szent István Gimnázium, Budapest)
3. helyezett: Morapitiye Sunil (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár)
Különdíjak

Matematika: Ván Bálint (Radnóti Miklós Gimnázium, Budapest)
Fizika: Nagy Miklós (Révai Miklós Gimnázium, Győr)
Informatika: Takács Péter (Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg)
    részletes eredmények

2009
1. helyezett: Mészáros András, Révai Miklós Gimnázium, Győr
2. helyezett: Mayer Martin János, Nagy Lajos Gimnázium, Pécs
3. helyezett: Havlik Tamás, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
Különdíjak
Matematika: Benyó Krisztián, Lovassy László Gimnázium, Veszprém
Fizika: Fonai Dániel, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár
Számítástechnika: Gerencsér András, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
    részletes eredmények

2008
1. helyezett: Mészáros András, Révai Miklós Gimnázium, Győr
2. helyezett: Nagy Dávid, Teleki Blanka Gimnázium, Székesfehérvár
3. helyezett: Badics Alex, Eötvös József Gimnázium, Tata
Különdíjak
Matematika: Slemmer András, Radnóti Miklós Gimnázium, Budapest
Fizika: Gőgös Balázs, Révai Miklós Gimnázium, Győr
Számítástechnika: Englert Péter, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
    részletes eredmények

2007
1. helyezett: Szalkay Balázs, Lovassy László Gimnázium, Veszprém
2. helyezett: Varga László, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
3. helyezett: Herbert Máté, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár
Különdíjak
Matematika: Szalkay Balázs, Lovassy László Gimnázium, Veszprém
Fizika: Ölvedi Tibor, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
Számítástechnika:  Darvas Dániel, Szent István Gimnázium, Budapest
    részletes eredmények

2006
1. helyezett: Szalkay Balázs, Lovassy László Gimnázium, Veszprém
2. helyezett: Vincze János, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
3. helyezett: Györök Péter, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár
Különdíjak
Matematika: Sümegi Károly, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
Fizika: Horváth Péter, Teleki Blanka Gimnázium, Székesfehérvár
Számítástechnika: Antali Máté, Révai Miklós Gimnázium, Győr
    részletes eredmények

2005
1. helyezett: Vincze János, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
2. helyezett: Molnár Kristóf, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
3. helyezett: Ureczky Bálint, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár
Különdíjak
Matematika: Honner Balázs, Révai Miklós Gimnázium, Győr
Fizika: Cserép Gábor, Vajda János Gimnázium, Keszthely
Számítástechnika: Gilián Zoltán, Teleki Blanka Gimnázium, Székesfehérvár
        részletes eredmények

2004
1. helyezett: Halász Gábor, Radnóti Miklós Gimnázium, Budapest
2. helyezett: Strenner Balázs, Teleki Blanka Gimnázium, Székesfehérvár
3. helyezett: Steller Gábor, Radnóti Miklós Gimnázium, Budapest
Különdíjak
Matematika: Németh Zsolt, Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa
Fizika: Molnár Kristóf, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
Számítástechnika: Cséri Tamás, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg

2003
1. helyezett: Zanaty Péter, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár
2. helyezett: Dányádi Zsolt, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
3. helyezett: Hegyháti Máté, Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa
Különdíjak
Matematika: Illés Gergely, Eötvös József Gimnázium, Tata
Fizika: Perkó Zoltán, Vajda János Gimnázium, Keszthely
Számítástechnika: Tusa Viktor, Lovassy László Gimnázium, Veszprém

2002
1. helyezett: Csóka Endre, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
2. helyezett: Simon Balázs, Révai Miklós Gimnázium, Gyõr
3. helyezett: Fehér Ádám, Révai Miklós Gimnázium, Gyõr
Különdíjak
Matematika: Hegyháti Máté, Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa
Fizika: Sarkadi Tamás, Lovassy László Gimnázium, Veszprém
Számítástechnika: Vakulya Gergely, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár

2001
1. helyezett: Siroki László, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
2. helyezett: Csóka Endre, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
3. helyezett: Balogh János, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár;
                     Szalai Bence, Lovassy László Gimnázium Veszprém
Különdíjak
Matematika: Fehér Ádám, Révai Miklós Gimnázium, Gyõr
Fizika: Ágas Attila, Vajda János Gimnázium, Keszthely
Számítástechnika: Simon Balázs, Révai Miklós Gimnázium, Gyõr

2000
1. helyezett: Wéber Zoltán Eötvös József Gimnázium, Tata
2. helyezett: Babos Attila Radnóti Miklós Gimnázium, Budapest
3. helyezett: Balogh János Táncsics Mihály Gimnázium ,Kaposvár
Különdíjak
Matematika: Fehér Gergely, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
Fizika: Szalai Bence, Lovassy László Gimnázium, Veszprém
Számítástechnika: Borosán Péter, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg

1999
1. helyezett: Dezső Balázs, Teleki Blanka Gimnázium, Székesfehérvár
2. helyezett: Pesti Gábor, Batthyány Lajos  Gimnázium, Nagykanizsa
3. helyezett: Kertész Péter, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg

1998
1. helyezett: Förhécz András, Teleki Blanka Gimnázium, Székesfehérvár
2. helyezett: Végh László, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
3. helyezett: Kenyeres Péter, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg

1997
1. helyezett: Végh László, Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
2. helyezett: Váry Mátyás, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
3. helyezett: Karádi Richárd, Révai Miklós Gimnázium, Gyõr

1996
1. helyezett: Nyakas Péter, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
2. helyezett: Berki Csaba, Teleki Blanka Gimnázium, Székesfehérvár
3. helyezett: Braun Gábor, Szent István Gimnázium, Budapest

1995
1. helyezett: Lakatos Roland, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
2. helyezett: Nyakas Péter, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
3. helyezett: Kurucz Zoltán, Varga Katalin Gimnázium, Szolnok

1994
1. helyezett: Németh Tibor, Révai Miklós Gimnázium, Gyõr
2. helyezett: Hendlein Péter, Teleki Blanka Gimnázium, Székesfehérvár
3. helyezett: Véber Miklós, Lovassy László Gimnázium, Veszprém

1993
1. helyezett: Gede Mátyás, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár
2. helyezett: Németh Tibor, Révai Miklós Gimnázium, Gyõr
3. helyezett: Kiss Attila, Gimnázium Teleki Blanka Gimnázium, Székesfehérvár

1992
1. helyezett: Papp Zsombor, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
2. helyezett: Marton Gábor, Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa
3. helyezett: Gálig András, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg